Výklopné a posuvné dveře

Výklopné a posuvné dveře

Moderní architektura se zaměřuje na velkoformátová okna, která splňují vysoké požadavky na bezpečnost, komfort, estetiku a energetickou náročnost.

Komfortní sklopně posuvný systém duoPort SK Winkhaus byl navržen s ohledem na velkoformátová okna, která se v moderní architektuře stále častěji objevují. Produkty Aldo vyrobené na základě tohoto systému se vyznačují estetikou, energetickou účinností, ale také komfortem, který zajišťuje tichý a plynulý chod vyplývající z práce velmi stabilních vozíků s válečky o průměru 28 mm a plnou volností v bydlení. prostor neomezený prostorem určeným pro otevírání křídla . Výklopné a posuvné dveře dosahují třídy zvýšené odolnosti proti vloupání RC1 nebo RC2, a to díky použití západek proti vloupání na rámu okna. Základní verze kování je navíc vybavena robustními aretačními čepy ve tvaru hřibu.

Kování duoPort je dostupné ve verzi s ručním ovládáním bez posilovače řízení (SK-S) a s ovládací klikou (SK-Z), která usnadňuje vyklápění, posuv a zavírání velmi těžkých křídel (nosnost kování až 200 kg) .

  • minimální šířka křídla ve falci 620 mm
  • maximální šířka křídla v zářezu 1500 mm
  • minimální výška křídla ve falci 650 mm
  • maximální výška křídla ve falci 2450 mm
  • maximální hmotnost listu: 200 kg

Napište nám

Správcem Vašich osobních údajů je společnost OKNA TPK s.r.o., Místecká 126/256, 720 00 Ostrava – Hrabová. Osobní údaje budou Správcem zpracovávány zejména za účelem zodpovězení dotazu na služby. Právním základem pro toto zpracování údajů je čl. 6 ( 1) (b) GDPR , které umožňuje zpracování osobních údajů, pokud jsou nezbytné k plnění smlouvy nebo k provedení kroků k uzavření smlouvy.