Služby

Plastová okna

Námi dodávaná plastová okna se vyznačují jedinečností designu a vyspělou technologií profilů díky vlastní výrobě profilových systému dle rakouské technologie firmy GRUBER&CO. Okna jsou vybavena celoobvodovým kováním německého výrobce firmy WINKHAUS.

Více

Plastové dveře

Námi dodávané plastové dveře se vyznačují elegantním designem a vyspělou technologií profilů díky profilovému systému, dle Rakouské technologie firmy GRUBER&CO. Dveře jsou opatřeny dvěma dorazovými těsněními, které dostatečně izolují a zabraňují pronikání vody.

Více

Hliníková okna a dveře

Nejvyspělejší tříkomorový tepelně izolační systém je určen pro výrobu hliníkových oken a hliníkových dveří s obzvláště vysokými požadavky na tepelnou izolaci a velkorozměrové konstrukční řešení.

Více

Střešní okna a výlezy

Plastová střešní okna a střešní výlezy SKYLIGHT v sobě kombinují jedinečné technické řešení a unikátní design rakouské firmy GRUBER&CO group. Vyspělá konstrukce vícekomorových plastových profilů rámu i křídla umožňuje použití ocelových výstuh, které zajistí lepší stability okna.

Více

Garážová vrata

Nabízíme dodávku a montáž velmi kvalitních výrobků německé firmy Hörmann, která čerpá z 50 let zkušeností s výrobou garážových vrat a příslušenství. Výrobky firmy Hörmann jsou pověstné svou prvotřídní kvalitou zpracování, spolehlivostí a dlouhou životností.

Více

Fasádové žaluzie a rolety

Fasádové žaluzie rolety jsou montované na venkovní stranu fasády budovy a zajišťují nejvyšší jakost proti sluneční ochrany. Žaluzie a rolety plní funkci izolační, dbají o tepelný komfort uvnitř budovy, ale také zajišťují vyhledávané zakončení pohledu na budovu.

Více

Příslušenství

Nabízíme širokou škálu příslušentví, které zvyšují komfort bydlení. V naší nabídce příslušentví naleznete parapety, sítínící techniku nebo sítě proti hmyzu. Zakládáme si na tom, aby námi dodané příslošenství plnilo praktickou a estecickou funkci.

Více

Posuvné a balkónové systémy

Zvedací a posuvné dveře HST. Gelan Smoovio. Posuvné dveře s funkcní nastavení křídla rovnoběžně s rámem. Výklopné a posuvné dveře.

Více

Zimní zahrady

Moderní zimní zahrada může plnit hned několik funkcí, proto se při zvažování výběru konkrétního řešení vyplatí rozebrat očekávání, která si s tímto efektním, ale i praktickým interiérem spojujeme.

Více