Služby

Plastová okna

Námi dodávaná plastová okna se vyznačují jedinečností designu a vyspělou technologií profilů díky vlastní výrobě profilových systému dle německé technologie. Okna jsou vybavena celoobvodovým kováním německého výrobce firmy WINKHAUS.

Více

Plastové dveře

Námi dodávané plastové dveře se vyznačují elegantním designem a vyspělou technologií profilů díky profilovému systému, dle německé technologie. Dveře jsou opatřeny dvěma dorazovými těsněními, které dostatečně izolují a zabraňují pronikání vody.

Více

Hliníková okna a dveře

Nejvyspělejší tříkomorový tepelně izolační systém je určen pro výrobu hliníkových oken a hliníkových dveří s obzvláště vysokými požadavky na tepelnou izolaci a velkorozměrové konstrukční řešení.

Více

Střešní okna a výlezy

Plastová střešní okna a střešní výlezy SKYLIGHT v sobě kombinují jedinečné technické řešení a unikátní design rakouské firmy GRUBER&CO group. Vyspělá konstrukce vícekomorových plastových profilů rámu i křídla umožňuje použití ocelových výstuh, které zajistí lepší stability okna.

Více

Garážová vrata

Nabízíme dodávku a montáž velmi kvalitních výrobků německé firmy Hörmann, která čerpá z 50 let zkušeností s výrobou garážových vrat a příslušenství. Výrobky firmy Hörmann jsou pověstné svou prvotřídní kvalitou zpracování, spolehlivostí a dlouhou životností.

Více

Fasádové žaluzie a rolety

Fasádové žaluzie rolety jsou montované na venkovní stranu fasády budovy a zajišťují nejvyšší jakost proti sluneční ochrany. Žaluzie a rolety plní funkci izolační, dbají o tepelný komfort uvnitř budovy, ale také zajišťují vyhledávané zakončení pohledu na budovu.

Více

Příslušenství

Nabízíme širokou škálu příslušentví, které zvyšují komfort bydlení. V naší nabídce příslušentví naleznete parapety, stínící techniku nebo sítě proti hmyzu. Zakládáme si na tom, aby námi dodané příslošenství plnilo praktickou a estecickou funkci.

Více

Posuvné a balkónové systémy

Zvedací a posuvné dveře HST. Gelan Smoovio. Posuvné dveře s funkcní nastavení křídla rovnoběžně s rámem. Výklopné a posuvné dveře.

Více

Zimní zahrady

Moderní zimní zahrada může plnit hned několik funkcí, proto se při zvažování výběru konkrétního řešení vyplatí rozebrat očekávání, která si s tímto efektním, ale i praktickým interiérem spojujeme.

Více