Plastové dveře

VNĚJŠÍ DVEŘE Z PVC

Naše dveře z PVC jsou kombinací vysokého výkonu a nejnovějších trendů. Zajišťují snadné používání a bezpečnost. Všechny modely dveří lze přizpůsobit až do nejmenších detailů a získat tak moderní a jedinečný vzhled. Mnoho variant vysoce kvalitního prosklení a široká nabídka klik a západek v libovolném stylu nabízí neomezené možnosti designu a přizpůsobení charakteru budovy.

Elegantní dekorativní panel (tloušťka od 24 mm do 44 mm, součinitel tepelné izolace od 1,1 do 0,76 W/m2 K), který poskytuje mimořádně atraktivní estetický efekt, byl zkombinován s těžkým PVC profilem a 2 mm silnou ocelovou výztuhou, která zaručuje bezpečnost. Volitelně může být panel opatřen 1,5 mm silnou kovovou deskou, která výrazně zvyšuje odolnost proti vloupání.

Pokud jde o zamykání dveří, nabízíme nejnovější technologická řešení, která zajišťují nejvyšší úroveň uživatelského komfortu a bezpečnosti. Je možné kombinovat tradiční klíč se čtečkou otisků prstů, klíčem RiFD, dálkovým ovládáním, klávesnicí nebo dokonce systémem Bluetooth. Kromě toho existuje možnost montáže espagnolet autoLock AV3 s magnetickou spouští, která vám zajistí efekt automatického zamykání, jakmile se dveře zavřou.

Elegance a bezpečnost

VSTUPNÍ DVEŘE SE SKLENĚNOU VÝPLNÍ

Naše dveře se skleněnou výplní kombinují klasickou eleganci s vysokým výkonem a zajišťují bezpečnost, pohodlí a vysoké hodnoty tepelné izolace. Balíček bezpečnostního zasklení dveří má vnější sklo, které prochází procesem pískování, přičemž průhledné prvky zůstávají zachovány. Jedná se o atraktivní řešení z hlediska ceny i energetické účinnosti.

Nabízíme širokou škálu možností personalizace dveří - od široké škály klik a tahů až po různé typy skel - od dekorativních ornamentálních a vitrážových až po sofistikovaná benátská a matná skla.

Speciálně navržený těžký PVC profil, stejně jako 2 mm silná ocelová výztuha pro zajištění bezpečnosti a elegantní, individuálně vybrané prosklení dveří jsou kombinací, která poskytuje mimořádné tepelné a estetické vlastnosti.

Pokud jde o zamykání dveří, nabízíme nejmodernější technologická řešení, která zajišťují nejvyšší úroveň uživatelského komfortu a bezpečnosti. Je možné kombinovat tradiční klíč se čtečkou otisků prstů, klíčem RiFD, dálkovým ovládáním, klávesnicí nebo dokonce systémem Bluetooth. Kromě toho existuje možnost montáže espagnolet autoLock AV3 s magnetickou spouští, která vám zajistí efekt automatického zamykání, jakmile se dveře zavřou.

Plastové dveře dodávané naší společností se vyznačují elegantním designem a vyspělou technologií profilů díky profilovému systému, dle německé technologie. Dveře jsou opatřeny dvěma dorazovými těsněními, které dostatečně izolují a zabraňují pronikání vody. Dveře jsou vybaveny hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem a tří bodovým uzamykacím systémem. Dveře jsou vyztuženy ocelovými žárově zinkovanými uzavřenými profily s tloušťkou stěn 2 mm. Díky tomu vykazují vysokou stabilitu a zvýšenou torzní tuhost.

Dveře mohou být vyrobeny podle individuálních přání a potřeb klienta. Ve dveřích mohou být použity různé druhy výplní, dle vkusu a požadavku zákazníka. Standardně spolupracujeme s firmou DORPOL, která je největším výrobcem dveřních výplní v České republice. Barevné provedení dveří je možné v barvě bílé, ale rovněž v široké paletě dezénů dřeva.

Ukázka dveřních výplní firmy DORPOL, více zde.

Stabilní vícekomorový systém se vyznačuje mimořádnou odolností proti deformaci.

Stupeň bezpečnosti je navíc zvýšen:

  • Podpěrné podložky na patentované výztuži - záruka bezpečného a spolehlivého upevnění zámkové schránky.
  • Úhlové spojení křídla je navíc vyztuženo svařitelnými rohovými kostkami.
  • Možnost použití vícebodových zajišťovacích šroubů.
  • Systémy pantů chráněné zevnitř, nastavitelné ve třech rovinách.

 

Plastové dveře

Napište nám

Správcem Vašich osobních údajů je společnost OKNA TPK s.r.o., Místecká 126/256, 720 00 Ostrava – Hrabová. Osobní údaje budou Správcem zpracovávány zejména za účelem zodpovězení dotazu na služby. Právním základem pro toto zpracování údajů je čl. 6 ( 1) (b) GDPR , které umožňuje zpracování osobních údajů, pokud jsou nezbytné k plnění smlouvy nebo k provedení kroků k uzavření smlouvy.