Příslušenství

 

 

Parapety

Vnitřní parapety jsou dnes běžným doplňkem každého interiéru, kde plní jak estetickou tak i praktickou funkci. Svým vzhledem a barevnými možnostmi ovlivňují celkový design interiéru. Venkovní parapety jsou nedílnou součástí okna plynule navazujícího na fasádu. Primárně slouží k zabezpečení odvodu srážkové vody mimo fasádu. Zajišťují tedy jak praktickou, tak estetickou funkci.

Kontaktujte nás

 

 

Stínící technika

Žaluzie z hliníku představují moderní životní styl. Dokonalý způsob provedení a možnost výběru z pestré barevné škály lamel zaručují jedinečnost a originalitu každé vyrobené žaluzie. Barvy jsou život a výrazně ovlivňují naše pocity a nálady. Barevné variace hliníkových žaluzií se tak stávají nositeli prostorové harmonie a dotváří pohodovou atmosféru každého interiéru.

Kontaktujte nás

 

 

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken. Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí.

Kontaktujte nás

Okenní kliky

Kontaktujte nás

Madla a úchyty

Kontaktujte nás

Napište nám

Správcem Vašich osobních údajů je společnost OKNA TPK s.r.o., Místecká 126/256, 720 00 Ostrava – Hrabová. Osobní údaje budou Správcem zpracovávány zejména za účelem zodpovězení dotazu na služby. Právním základem pro toto zpracování údajů je čl. 6 ( 1) (b) GDPR , které umožňuje zpracování osobních údajů, pokud jsou nezbytné k plnění smlouvy nebo k provedení kroků k uzavření smlouvy.