Posuvné a balkónové systémy

Zvedací a posuvné dveře HST

  • KÖMMERLING Premidoor 88
  • Komfortní KBE PremiDoor 76 Lux

Více

 

Gealan Smoovio

Prostor v bytě je velmi cenný a měl by být optimálně využit. Posuvný systém GEALAN - SMOOVIO zajišťuje komfort používání, šetří místo a je také extrémně těsný. Jedinečné vlastnosti nového saní jsou výsledkem synergického spojení takových prvků, jako je nový design hardwarových komponent, inovativní geometrie profilu a promyšlený tvar těsnění.

Více

Posuvné dveře s funkcí nastavení křídla rovnoběžně s rámem

Těsnost moderních budov vytváří potřebu zajistit řízený přísun čerstvého vzduchu. Posuvné dveře s funkcí nastavení křídla rovnoběžně s rámem zajišťují bezpečné větrání a zdravé vnitřní klima.
Paralelní umístění křídla k rámu je inovativní způsob větrání, který je možný díky použití kování duoPort PAS pro odnímatelné a posuvné balkony od Winkhaus.

Více

Výklopné a posuvné dveře

Moderní architektura se zaměřuje na velkoformátová okna, která splňují vysoké požadavky na bezpečnost, komfort, estetiku a energetickou náročnost.

Komfortní sklopně posuvný systém duoPort SK Winkhaus byl navržen s ohledem na velkoformátová okna, která se v moderní architektuře stále častěji objevují. Produkty Aldo vyrobené na základě tohoto systému se...

Více

Napište nám

Správcem Vašich osobních údajů je společnost OKNA TPK s.r.o., Místecká 126/256, 720 00 Ostrava – Hrabová. Osobní údaje budou Správcem zpracovávány zejména za účelem zodpovězení dotazu na služby. Právním základem pro toto zpracování údajů je čl. 6 ( 1) (b) GDPR , které umožňuje zpracování osobních údajů, pokud jsou nezbytné k plnění smlouvy nebo k provedení kroků k uzavření smlouvy.