Hliníková okna a dveře

 

 

 

Hliníková okna

Hliníková okna jsou vyhledávána pro svoji jedinečnost vyznačující se mimořádnou pevností, minimální údržbou, luxusním vzhledem, bezpečností a především trvanlivostí. Hliníkové profily jsou vhodné pro použití u budov s velkým proskleným prostorem. Luxusní vzhled a neotřelý design láká stále více zákazníků, kteří hledají exkluzivní produkt.

Více o hliníkových oknech

 

 

Hliníkové dveře

Hliníkové dveřní systémy jsou určeny především do frekventovaných úseků, jako jsou například hlavní vstupní dveře do panelových domů, úřadů či provozních budov. Profily jsou plně kompatibilní s okenními systémy a lze je tedy spojovat do libovolných sestav s odpovídajícím okenním profilem.

Více o hliníkových dveří

Napište nám

Správcem Vašich osobních údajů je společnost OKNA TPK s.r.o., Místecká 126/256, 720 00 Ostrava – Hrabová. Osobní údaje budou Správcem zpracovávány zejména za účelem zodpovězení dotazu na služby. Právním základem pro toto zpracování údajů je čl. 6 ( 1) (b) GDPR , které umožňuje zpracování osobních údajů, pokud jsou nezbytné k plnění smlouvy nebo k provedení kroků k uzavření smlouvy.