Plastová okna

Kömerling K70 BASIC

Základní profilový systém

 • 5komorový systém
 • 2 dorazová těsnění
 • 1,5mm ocelová výztuha v rámu a na křídle
 • Izolační dvojsklo Ug = 1,1 W/m2 K s plastovým rámečkem, plněno argonem
 • Stavební hloubka 73 mm
 • Vhodný pro panelové domy, činžovní a rodinné domy, administrativní a průmyslové budovy
 • K dispozici v bílé barvě a v základních dekorech dřeva i v oboustranném provedení

Plastová okna BASIC jsou ekonomickým řešením vhodným pro panelové a činžovní domy, ale své uplatnění najdou také u rekonstrukcí všech typů rodinných domů. 
Plastová okna BASIC s 5-komorovým profilem stavební hloubky 73 mm mají klasické tvary v plošně odsazeném designu. Naším zákanzíkům nabízíme možnost zasklení klasickým izolačním dvojsklem s plastovým rámečkem nebo trojsklem s prostupem Ug=0,6.

Profil je vhodný také pro plastová okna v nestandardních šikmých a obloukových tvarech. U balkónových dveří jsou v nabídce dveře snízkým prahem, ven otvíravé a posuvné dveře.

Kontaktujte nás

Kömerling 88 MD Matrix

Znamená kvalitu, komfort a bezpečnost

 • konstrukce založená na sedmikomorovém profilu, inteligentním uspořádání komory a 3 těsněních pro optimální tepelně izolační parametry na úrovni Uw = 0,90 W / m2K
 • dobrá zvuková izolace
 • ocelová výztuž ve standardní konfiguraci
 • vysoká úroveň energetické účinnosti
 • účinná ochrana proti vloupání
 • balíček 3 skel s koeficientem Ug = 0,5W / m2K
 • design v souladu s designovými trendy

Kontaktujte nás

KÖMMERLING 76mm MD

Energetická účinnost, ochrana proti hluku a vloupání

Jedná se o moderní a ve své třídě nejlepší PVC okenní a dveřní systém se středovým těsněním.
Nejvyšší kvalita, měřitelná úspora nákladů na energie, optimální ochrana proti hluku a spolehlivá ochrana proti vloupání.
Okna s trojsklem  KÖMMERLING 76 MD  jsou volbou bez kompromisů. Inovativní struktura systému umožňuje instalaci moderních trojskel o tloušťce až 48 mm a různých funkčních skel do okna.
PVC okenní a dveřní systém s hloubkou 76 mm.

 • vysoká úspora nákladů na energii - nový 76 mm systém s nejvyššími tepelně izolačními parametry - hodnota Uw pro referenční okno až 0,76 W / (m²K)
 • zlepšení kvality života díky dokonalé zvukové izolaci až 48 dB
 • větší bezpečnost - možnost využití integrovaných systémů proti vloupání (stínící systémy); Třída ochrany proti vloupání RC2

Kontaktujte nás

Gealan S 9000

Promyšlený design systému S 9000 umožňuje vytvářet elegantní a moderní okna, ale za zmínku stojí především jeho výjimečná energetická účinnost. V případě oken S 9000 je součinitel Uw, který nám říká, kolik tepla okny uniká, na senzační úrovni 0,89 W/m2 K. To znamená, že volbou oken S 9000 můžeme skutečně snížit své účty za vytápění.

Takto uspokojivého součinitele tepelné izolace bylo dosaženo díky pečlivě navrženým konstrukčním detailům. Hloubka křídla 83 mm a šestikomorová konstrukce rámu zaručují vysokou tepelnou a zvukovou izolaci. Účinnou bariéru proti pronikání studeného vzduchu zvenčí a zvýšenou akustickou izolaci navíc zajišťuje těsnění ve falci.

Potřebnou stabilitu oken zajišťuje ocel, zatímco inteligentní systém uspořádání těsnění ve třech rovinách a standardně použitý paket trojskel se součinitelem Ug=0,5 W/m2 K zvyšují tepelněizolační vlastnosti.

 
 

GEALAN S 9000 ALUCLIP

ALUCLIP je šestikomorový profilový systém s optimální montážní šířkou 83 mm.

Profily GEALAN S 9000 ALUCLIP mají výhody profilů S 9000, ale vyznačují se vnějšími hliníkovými překryvy, díky nimž jsou možnosti výběru barev téměř neomezené. Z vnější strany si okna ALUCLIP zachovávají eleganci hliníkových oken, ale z hlediska tepelné a zvukové izolace se vyrovnají oknům plastovým.

Vynikající parametry oken jsou dány mimo jiné šestikomorovou konstrukcí rámu, hlubším zasklením, křídly o hloubce 83 mm, použitím třetího těsnění a trojsklem Ug=0,5 W/m2 K, které umožňuje dosáhnout součinitele prostupu tepla pro celé okno Uw=0,96 W/m2K. Také čtvrté těsnění v podokenním falci zvyšuje akustickou a tepelnou izolaci.

 

GEALAN S 9000 AKRYL

Sníte o oknech v neobvyklé barvě? Profilový systém S 9000 Acryl splní vaše očekávání. Barevné okenní profily dokáží zcela proměnit fasádu budovy. Akrylátové profily se vytvářejí procesem koextruze, kdy se vytlačuje několik vrstev najednou. V případě profilů acrycolor jde o vytvoření nerozbitného spojení mezi PVC a akrylátovým sklem. Výsledek této kombinace poskytuje nejen uspokojivý estetický efekt, ale také trvanlivost. Akrylát je neuvěřitelně odolný materiál, který si zachovává svou barvu i po letech intenzivního působení povětrnostních vlivů.

Okna z akrylátových profilů mají hedvábně matný, hladký a neporézní povrch a vykazují značnou odolnost proti poškrábání, prachu a nečistotám. Akrylové profily S 9000 zároveň poskytují vynikající tepelnou a zvukovou izolaci a prokazují výkonnostní charakteristiky základního systému S 9000.

 

GEALAN LUMAXX

Až o 25 % více světla v místnosti? S profilovým systémem GEALAN LUMAX je to možné. V hotových oknech dává kombinace tradičního rámu se sníženým křídlem efekt extrémně úzkých okenních rámů.

Předchozí konstrukce s pohyblivými sloupky často zabíraly až 170 mm šířky okna. U LUMAXX má kombinace nízkého rámu a křídla výšku 103 mm a je doplněna konstrukcí zahrnující monočlánky s šířkou křídla pouhých 106 mm. To vytváří jemný efekt, dodává oknu štíhlou linii a zároveň poskytuje komfort a bezpečnost. Vedle výhod spojených s estetikou oken umožňuje LUMAXX zachovat součinitel tepelné izolace Uw=0,89 W/m2 K. Velmi dobrou tepelnou a zvukovou izolaci zajišťuje šestikomorová konstrukce rámu a sníženého křídla s hloubkou 83 mm a trojsklem Ug=0,5 W/m2 K.

 

Kontaktujte nás

GEALAN KUBUS

Systém GEALAN-KUBUS® vytváří na vnitřní straně jednotný, rovný povrch, zatímco jasné kontury falcu zdůrazňují na vnější straně jednotný, moderní vzhled. To je pro příznivce velkoplošného prosklení, na kterém je založena myšlenka transparentní architektury propouštějící velkou dávku světla. Se součinitelem prostupu tepla Uf 0,88 W/(m2 K) lze okna s profily GEALAN- KUBUS® označit za pasivní, a inovativní konstrukce profilů a použití technologie IKDR vedou k vynikající tepelné izolaci.

Systém GEALAN-KUBUS® se vyznačuje také jednotným rozměrem - jak kombinace rámu a křídla, tak sestava s pohyblivým sloupkem mají stejnou šířku 100 mm. Díky tomu se okna s různými funkcemi prezentují stejným způsobem a společně vytvářejí jednotný, harmonický efekt.

 

Kontaktujte nás

Napište nám

Správcem Vašich osobních údajů je společnost OKNA TPK s.r.o., Místecká 126/256, 720 00 Ostrava – Hrabová. Osobní údaje budou Správcem zpracovávány zejména za účelem zodpovězení dotazu na služby. Právním základem pro toto zpracování údajů je čl. 6 ( 1) (b) GDPR , které umožňuje zpracování osobních údajů, pokud jsou nezbytné k plnění smlouvy nebo k provedení kroků k uzavření smlouvy.