Zimní zahrady

Zimní zahrady

Truhlářství z hliníkových profilů je k dispozici v celé škále barev RAL a dekorech připomínajících dřevo. Dveřní a okenní profily mohou být vybaveny tepelnou izolací. Dveřní, okenní a fasádní systémy jsou na přání zákazníka zaskleny běžnými, bezpečnostními, proti vloupání nebo jinými skly.
Vzhledem k možnosti zlepšení tepelné bilance objektu jsou ideálním řešením pro energeticky úspornou výstavbu. Přístavné zahrady, jejichž stěny tvoří další vnější přepážku, fungují také jako podpůrná solární bariéra.
Konstrukce zimních zahrad jsou hliníkové, mohou mít tepelný most, v libovolné barvě z palety RAL, laky nebo dýhy podobné dřevu. Zahrady vznikají na základě standardní nabídky nebo individuálních zákaznických projektů s následujícími předpoklady:

  • pro jakoukoli šířku až do hloubky 5 500 mm
  • v závislosti na typu střechy jsou možné sklony od 5 do 35 stupňů
  • střechu a stěny je možné vyplnit libovolnými sadami skel a panelů o tloušťce 4 mm až 40 mm.

Na zimní zahrady se vztahuje pětiletá záruka

Všechny zahrady jsou staticky vypočteny z hlediska zatížení větrem a sněhem pro každou klimatickou zónu. Zadavatelé obdrží osobní doklady potvrzující výše uvedené výpočty realizovaných staveb, nutné k vyzvednutí stavebním dozorem. Dokumenty jsou vydávány v polštině nebo němčině a autorizovány autorizovanými inženýry.

Napište nám

Správcem Vašich osobních údajů je společnost OKNA TPK s.r.o., Místecká 126/256, 720 00 Ostrava – Hrabová. Osobní údaje budou Správcem zpracovávány zejména za účelem zodpovězení dotazu na služby. Právním základem pro toto zpracování údajů je čl. 6 ( 1) (b) GDPR , které umožňuje zpracování osobních údajů, pokud jsou nezbytné k plnění smlouvy nebo k provedení kroků k uzavření smlouvy.